iunie 28, 2024

Coordonator Pacienți

Clinica Oftalmologică Vitreum își extinde echipa și caută un Coordonator Pacienți dedicat și entuziast, care să contribuie la oferirea unor servicii de excelență pacienților noștri.

Descrierea Postului:

Coordonatorul Pacienți va juca un rol esențial în asigurarea unei experiențe pozitive pentru pacienții noștri, gestionând eficient programările și comunicarea între pacienți și echipa medicală. Această poziție implică o atenție deosebită la detalii și o capacitate excelentă de organizare și comunicare.

Responsabilități:

  • Gestionarea programărilor pacienților și a calendarului clinicii
  • Asigurarea unui flux eficient de pacienți în clinică
  • Monitorizarea și actualizarea fișelor medicale ale pacienților
  • Colaborarea cu echipa medicală pentru a asigura o coordonare eficientă a programărilor și a tratamentelor

Cerințe:

  • Experiența anterioară în domeniul coordonării pacienților sau în servicii medicale similar constituie avantaj
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și de a lucra sub presiune
  • Cunoștințe de operare a calculatorului și utilizare a softurilor medicale
  • Atitudine pozitivă, empatie și orientare către pacienți
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă

De ce să ni te alături?

  • Vei avea oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și dinamică
  • Vei avea parte de un mediu de lucru modern și echipat cu cele mai noi tehnologii
  • Vei avea parte de un pachet salarial atractiv
  • Posibilități de dezvoltare profesională și personală

Despre noi: Clinica Oftalmologică Vitreum este dedicată oferirii celor mai bune servicii oftalmologice, folosind tehnologii de ultimă generație și punând accent pe calitatea îngrijirii pacienților. Ne mândrim cu o echipă de specialiști recunoscuți și cu un mediu de lucru prietenos și profesionist.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la îmbunătățirea vieții pacienților noștri!

Cum să aplici

  • Dacă ești pasionat de îngrijirea pacienților și cauți un rol împlinitor în domeniul sănătății, ne-ar plăcea să auzim de la tine. Te rugăm să trimiți CV-ul tău în acest formular.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf